plus minus gleich
toggle
toggle

Adéla Gondíková

Email Tisk PDF

Adéla Gondíková

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková se narodila 19. srpna 1973 v Sokolově. Vystudovala pražskou Státní konzervatoř. Svojí moderátorskou kariéru zahájila v rádiu Frekvence 1, kde moderovala zpravodajství. Se svým bratrem Daliborem Gondíkem také uváděla ranní show na Evropě 2.

V televizi začala moderovat pořady na TV Prima. Poté se již objevila na televizi Nova, kde zaznamenali velký úspěch s bratrem Daliborem Gondíkem. Spolu se objevili v řadě zábavných pořadů, jako kolotoč, GoGo Show, Bailando, Snídaně s Novou a další. V současné době s bratrem moderuje populární kutilský magazín Rady ptáka loskutáka.

Jako herečku si ji lidé pamatují především jako sestřičku z Ordinace v růžové zahradě. Také se objevila v pořadu Bajlando, kde tančila s Danielem Šnajdrem. Spolu si dokázali vytančit druhé místo. Adéla dnes také hraje ve dvou divadlech, Na Fidlovačce a v Branickém.

S hudebníkem Ondřejem Brouskem z Monkey Business má čtyřletou dceru Nelu, která se jim narodila v roce 2004. Pokud zrovna nepracuje, nejraději se věnuje právě svojí dceři. Na více koníčků jí prý podle vlastních slov nezbývá téměř žádný volný čas.

Zdroje:

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist