plus minus gleich
toggle
toggle

Andrea Němcová

Email Tisk PDF

Andrea Němcová na dovolenéAndrea Němcová se narodila 29. května 1976 v Táboře. Vystudovala jednu hotelovou školu v Praze, kde však dlouho nezůstala a vrátila se do jižních Čech studovat IPVČ Tábor, obor aplikovaná sociologie. Od roku 2007 studuje na Univerzitě J. A. Komenského sociální a mediální komunikaci.

V letech 1996 až 1997 pracovala v Televizním vysílání Tábor jako moderátorka hitparád, reportérka, moderátorka a posléze i moderátorka zpráv. V roce 1997 odešla do TV Gimi v Českých Budějovicích, kde moderovala zprávy a diskusní pořady. Poté se již dostala do světa velkých médií. Svojí kariéru začala na televize Prima kam nastoupila a, kde působila jako zpravodajka. Postupně se vypracovala na pozici reportérky zpravodajství. V roce 2000 odešla na TV Nova, kde nejprve působila jako reportérka zpravodajství a posléze coby reportérka pořadu Střepiny.

 

Zdroje:

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist