plus minus gleich
toggle
toggle

Ivana Vavřínová

Email Tisk PDF

Ivana VavřínováIvana Vavřínová se narodila 5 července 1979 v Pardubicích. Vystudovala sportovní gymnázium a pak také Pardubickou univerzitu v oboru sociokulturní a jazyková studia.

Dříve pracovala v několika rádiích jako pardubickém rádiu LIVE. Pak jí již nic nebránilo v pokračování své moderátorské kariéry. Začala v televizi TV3, kde moderovala především sportovní pořady. Pak se již dostala na sportovní televizní stanici Galaxie, kde moderovala mnoho sportovních programů, magazínů a zpravodajství.

Její široké sportovní znalosti podtrhují její vlastní sportovní výkony. Závodně lyžovala, baví jí plavání, bruslení a posilování. Také se dostala do kokpitu rally speciálu v úloze spolujezdkyně.

Ivana nejprve moderovala na Nově sport několik pořadů. Po odchodu Pavla Poulíčka a Václava Tittlebacha se stala druhou ženou moderující hlavní sportovní zpravodajství televize Nova. Vzhledem k tomu, že Jana Adamcová je nyní na mateřské dovolené je Ivana hlavní tváří sportovního zpravodajství.

Ivana Vavřínová se začala na televizních obrazovkách Novy objevovat od oku 2009 kdy vystřídala ve sportovních novinách moderátory, kteří s moderováním skončili. Její moderátorská kariéra je však mnohem delší. Předtím moderovala sportovní magazín na televizi Galaxie a tak její volba na místo novácké sportovní moderátorky byla celkem pochopitelná, protože Ivana je jistě člověk na svém místě.


Ivana se narodila 5. července 1979 v Pardubicích. Vystudovala sportovní gymnázium a pokračovala na studiích na Pardubické univerzitě, oboru sociokulturním a jazykovém. Po studiích se začala věnovat moderátorství, které započala v pardubickém rádiu Live. Poté již pokračovala v televizích. Začala se objevovat v televizi TV3, kde moderovala sportovní pořady a to také živé přenosy. Odtud se již dostala na zmiňovanou televizi Galaxia a pak již na TV Nova. A co jí vedlo k moderování sportovních událostí ? Odjakživa je velkou sportovkyní, což dokládají také její hlavní záliby, mezi které patří závodní lyžování, bruslení, plavání posilování a mnoho dalších sportů. Také se několikrát účastnila rallye závodů v úloze spolujezdce.

 

Zdroje:

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist