plus minus gleich
toggle
toggle

Jana Adámková

Email Tisk PDF

Jana AdámkováVlastním jménem Jana Dolejší pochází z Jihlavy, kde se narodila 7. února 1972. V současné době je moderátorkou uvádějící počasí. Je vdaná za fotografa Petra Adámka, má dvě děti.

V dětství se věnovala moderní gymnastice. Po gymnáziu začala studovat pedagogickou fakultu, během studia tři roky vyučovala na 2. stupni základní školy češtinu, angličtinu a tělocvik. Po vítězství v konkursu uváděla na TV Nova od roku 1997 Počasí (5 let) a později Televizní noviny (2 roky, ve dvojici s Karlem Voříškem), vysokoškolské studium dokončila dálkově v Olomouci. Od roku 2002 je ředitelkou Moderátorské školy D3. Je majitelkou modelingové agentury FACE OF NEW EUROPE, s. r. o.

 

 

Zdroje:

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist