plus minus gleich
toggle
toggle

Jiří Babica

Email Tisk PDF

Jiří Babica se narodil 1. května 1961 v Praze. Celý jeho život se točí kolem gastronomie a dnes je považován za jednoho z předních českých kuchařů. Vyučil se v pražských hotelích Palace a Ambasador. Když mu skončila povinná vojna, nastoupil do světoznámého pražského hotelu Alcron, kde vařil 9 let.

V roce 1989 se oženil a odstěhoval se do Německa za svojí manželkou. Zde pracoval ve vyhlášené restauraci Zlatá Praha v Kolíně nad Rýnem.

Pokud zrovna nevaří, má Jiří další řádku koníčku. Především sportuje. Velice rád hraje basketbal, díky kterému mnoho necestoval. Cestování se tak stalo nedílnou součástí jeho života, a jak sám říká: „Cestování mě vždy hodně bavilo“. Díky tomu poznal téměř celosvětovou kuchyni o kterou se na svých cestách pochopitelně zajímal nejvíc.

Své kulinářské umění zdokonaloval v Japonsku, Malajsii, Jižní Africe, Austrálii, Karibiku, Havaji, Indonésii a v mnoha dalších zemích.

Dnes je jednou z předních kuchařských hvězd, a tak není divu, že uvádí svůj vlastní pořad o vaření na TV nova. Babicovy dobroty se stali již od samotného počátku svého vysílání velice oblíbeným a patří k nejlepších kulinářským pořadům na českých televizních obrazovkách.

Zdroje:

  • nova.cz
  • csfd.cz
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist