plus minus gleich
toggle
toggle

Karel Voříšek

Email Tisk PDF

Moderátor televizních novin Karel Voříšek na Tn.czKarel Voříšek se narodil 12. října 1963 ve Slaném. Svá studentská léta prožil na gymnáziu v Kralupech nad Vltavou a po maturitě nastoupil na studia historie na Filozofické fakultně Univerzity Karlovy v Praze. Jeho televizní kariéra odstartovala v roce 1985, kdy nastoupil na místo programového hlasatele v Československé televizi. Působil také v řadě pořadů (publicistický Vysílá studio Jezerka), v rádiích (Vox) a při moderování mnoha společenských akcí (jazzové koncerty orchestru Rudolfa Koudelky).

Po těchto zkušenostech však kariéru na několik let přerušil a věnoval se podnikání. Na televizních obrazovkách se opět oběvil v roce 1999, kdy začal moderovat Televizní noviny, u kterých zůstal dodnes. Na židli spolumoderátorky se postupně vystřídali Nicol Lenertová, Jana Adámková a v současné době s ním vystupuje Markéta Fialová. O jeho oblibě jistě svědčí získání divácké ceny TýTý pro nejpopulárnějšího moderátora v zemi.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist