plus minus gleich
toggle
toggle

Karla Mráčková

Email Tisk PDF

Karla Mráčková se narodila 13.8.1973. Karla studovala několik let na České zemědělské univerzitě, obor obchod a komunikaci. od roku 2008 studuje masovou a sociální komunikaci. Jako průpravu na moderování prošla také moderátorským kurzem na DAMU.


Na začátku roku 1995 dostala od televize nova dvě nabídky na moderování, a to právě počasí a také hlavní zpravodajské relace. Karla se rozhodla přijmout nabídku moderovat počasí, a tak jí dnes můžeme pravidelně sledovat v relacích o počasí. Její volba byla jistě správná, protože strávila rok v hydrometeorologickém ústavu a také studovala předmět meteorologie na zmíněné České zemědělské univerzitě.

 Aktivně se kromě své televizní profese věnuje marketingu a komunikaci. Vidět jí také můžeme na nejrůznějších společenských akcích, které moderuje. Svého manžela poznala již v útlém mládí, však jí také požádal o ruku již v jejích 17 letech. Dodnes žijí ve šťastném manželství.Ráda tráví volný čas aktivním odpočinkem. Hraje velice dobře tenis, věnuje se józe a joggingu. Často navštěvuje fitnes centra, a s celou rodinou si rádi chodí zaplavat.

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist