plus minus gleich
toggle
toggle

Lucie Borhyová

Email Tisk PDF

Lucie Borhyová na Tn.czLucie Borhyová se narodila 16. dubna 1978. Ve dvaceti letech, v roce 1998, začala moderovat hlavní zprávy televize Nova. Jejím partnerem se stal Reynolds Koranteng. V roce 2005 spolu začali moderovat také magazín Víkend. Od roku 2008 za ni v televizních novinách začala zaskakovat Michaela Ochotská, protože Lucie šla na mateřskou dovolenou.

V roce 2009 se na obrazovky vrátila. Zúčastnila se také taneční soutěže Bailando, kde tančila s Petrem Pikem. Při focení kalendáře na Krétě se seznámila s řeckým podnikatelem Niko Papadakisem, který se stal jejím partnerem. Mají spolu syna Lucase, který se narodil 11. prosince 2008.

 

Zdroje:

  • wikipedia.org
  • csfd.cz
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist