plus minus gleich
toggle
toggle

Reynolds Koranteng

Email Tisk PDF

Reynolds Koranteng na Tn.cz

Reynolds Korantenga všichnu známe jako dlouholetého moderátora televizních novin, které moderuje se svojí kolegyní Lucií Borhyovou. Jeho minulost je však zajímavá a tak si ho představíme.

Ač by se to někomu nemuselo zdád, narodil se v roce 1974 v Praze, nicméně několik let trávil v Ghaně odkud pochází jeho otec. Jeho čská matka ho však nakonec vzala do Prahy, kam se natrvalo přestěhovali. Se svojí manželkou má dvě dcery, Vanessu a Sophii. Mnoho z nás by mu mohlo závidět jeho idylický život s jeho partnerkou, který navenek působí jako dokonalý svazek. Přejme jim dlouholeté manželství a mnoho šťastných chvil.

Jistě jste o Reynoldsovi mohi zjistit, že mezi jeho největší koníčky patří létání, kterému věnuje mnoho volného času. Již v mládí lepil papírové modely a snil o tom, že jednou bude sám létat. Dnes již řídí malá letadla, která jsou jeho druhou láskou. Velice se však odreaguje také u dobré partie šachu.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist