Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Veronika Žilková

Email Tisk PDF

Veronika Žilková, provdaná Veronika Stropnická, narozená 16. října 1961 v Praze, je česká herečka, dcera českého hudebníka a hudebního pedagoga pana profesora Václava Žilky, držitelka ocenění Český lev za vedlejší roli v českém filmu Zapomenuté světlo z roku 1996. Již od dětství byla členkou souboru Chorea Bohemica, po absolutoriu DAMU působila v různých českých divadlech.

Jejím filmovým debutem se stala komedie Když rozvod, tak rozvod, kde se objevila v hlavní ženské roli. Českým televizním divákům je známa ze svého účinkování v několika televizních seriálech, dále také se satiricko-humoristického pořadu TV Nova Tele Tele, kde vystupuje společně s Richardem Genzerem, Josefem Cardou a Michalem Suchánkem. V roce 2008 se provdala za herce a režiséra Vinohradského divadla, pana Martina Stropnického. V současné době hraje hlavní roli seriálu Cukrárna, který pravděpodobně odvysílá Česká televize na podzim roku 2010.

Filmografie

1982 Když rozvod, tak rozvod
Doktor z vejminku
1983 Putování Jana Ámose
Samorost
1984 My všichni školou povinní
1985 Pták žal
1986 Lev s bílou hřívou
1987 Mág
Pána a paní Denisovi
Paní liška
1989 Druhý dech
Smrt v kruhu
1992 Kamarád do deště II.
Přítelkyně z domu smutku
1996 Zapomenuté světlo
1998 Česká soda
1999 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak
Eliška má ráda divočinu
2000 Otesánek
Deník šílené manželky
Tele Tele
2001 Kruh
Šípková Růženka
To jsem z toho jelen
2005 Náves
Anděl exit
Anděl páně
2006 Po hlavě..do prdele
2009 Vyprávěj

Zdroje:

  • wikipedia.org
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist