Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Archiv TV Nova

Email Tisk PDF

Pro ty, kteří nestihli vysílání některého svého oblíbeného pořadu, nebo pro ty, kteří si chtějí pustit znova svůj oblíbený pořad nebo zajímavý díl, je na nova.cz připraven jedinečný archiv, který svým rozsahem nemá v Čechách obdoby.

Archiv TV NovaJsou zde zveřejněny téměř všechny pořady z produkce tv Nova a mnoho dalších bonusů, které jste v televizi nemohli vidět. V archivu TV Nova naleznete všechny odvysílané díly původních pořadů. Každý z nich, má svoji vlastní stránku, na které se nejenom podíváte na starší díly, ale také se na nich dočtete o aktuálních novinkách a připravovaných změnách. Můžete si také pustit spoustu zajímavostí, sestřihů a rozhovorů s herci, které se na televizní obrazovky nedostanou.

Díky tomu o svém oblíbeném pořadu zjistíte opravdu všechno. Nova.cz je nabitá informacemi, které se každý den aktualizují, a tak se zde vždy dočtete něco nového, a nebo máte možnost si pustit mnoho nových videí. Navíc je u každého pořadu a videa možno zanechat svůj vzkaz a diskutovat tak s ostatními uživateli.

Všechna videa jsou veřejná a okamžitě dostupná. Sledovat je lze zcela zdarma přímo z vašeho internetového prohlížeče. Pro jejich sledování nepotřebujete žádnou speciální registraci. Videa lze spouštět v nižší kvalitě pro ty, kteří nemají nejlepší připojení k internetu a ve vysoké kvalitě pro ty, kteří chtějí vidět svůj oblíbený pořad v maximální kvalitě a detailech.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist