Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Jarní hit - Hlas Česko Slovenska

Email Tisk PDF

Nová reality show, kterou můžete sledovat na obrazovkách televize nova je originálním projektem, který se od ostatních pěveckých soutěží velice liší. V této soutěži jde opravdu o váš hlas a vaše zpívání. Porota si vybírá postupující podle jejich zpěvu, ne podle toho jak vypadají a jak se před kamerami chovají. Jde o společný projekt televize TV Nova a Markýza, jako vždy se více informací můžete dozvědět na tn.cz a dalších portálech Novy.

Čtyři porotci, kteří jsou k soutěžícím otočeni zády, si je vybírají podle hlasu. Pokud se jim zalíbí jejich zpěv, mohou si je vzít pod svá křídla do dalších kol, a naučit je, jak mají správně vystupovat v televizi, jaké písničky a typ zpěvu se k nim hodí, a spoustu dalších potřebných informací. S pomocí známých osobností se i z vás může stát nová celebrita. Tento koncept soutěží je nyní velice populární po celé Evropě, podobné soutěže najdete v Anglii, Německu, Francii, Belgii ale i Austrálii a dalších zemích. Jedinou podmínkou pro přihlášení byl minimální věk 16 let a české nebo slovenské občanství.

V první části soutěže si každý z porotců vybere svůj tým zpěvaček a zpěváků, kteří postoupí do dalšího kola. Po skončení základní části se jim budou věnovat, poradí jim jaké mají zpívat písničky, co změnit na svém image, jak se chovat před kamerou, naučí je ty pravé taneční kroky a vůbec jim poradí jak to v showbiznisu funguje. Pak se již vybraní adepti budou utkávat mezi sebou a postupně odpadávat, až zůstane velké finále, ve kterém se rozhodne o nejlepším hlasu Česko Slovenska.

Porotci této soutěže jsou:

  • Dara Rolins - zpěvačka a herečka

  • Michal David - zpěvák a skladatel

  • Pepa Vojtek - frontman skupiny Kabát

  • Rytmus - zpěvák

Celou show uvádí:

  • Tina

  • Leoš Mareš

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist