Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Portál Doma.cz

Email Tisk PDF

Nový sever pro ženy Doma.czNa prvního máje spustila Nova svůj nový portál, určený především pro ženy, ale nejen pro ně, Doma.cz. Portál je skvělým společníkem pro všechny ženy a dívky, které hledají nejnovější informace o domově, rodině, módě, zdraví, celebritách a mnoha dalších informacích. Součástí portálu je i fórum pro běžné uživatele, kde si můžete příjemně popovídat nebo se zapojit do fór plných dobrých a ověřených rad a nápadů pro domácnost.

Portál doma.cz je prošpikovaný zajímavostmi a novinkami z mnoha oblastí běžného života. Mezi nejoblíbenější součásti portálu patří například tyto:

Krása a móda - Módní policie vám ukáže ty nejnovější módní trendy. Také se podívá na zoubek našim celebritám a jejich módním výstřelkům. Dozvíte se mnoho zajímavostí a rad o tom jak být co nejkrásnější.

Zdraví - Osvědčené rady z lidového léčitelství ale i nejnovější vědecké objevy pro všechny, kteří chtějí dbát o své zdraví.

Rodina a vztahy - Základem spokojeného života je klidný rodinný život. V sekci rodina a vztahy se můžete dozvědět jak si lépe rozumět se svým partnerem i kamarády a jak správně reagovat v mnoha běžných situacích.

Láska a sex - Máte problémy s láskou ? Pak Vám dobře poradí doma.cz . Není divu, že tato sekce patří mezi nejoblíbenější, proto je také nejvíce aktualizovaná.

Rady a nápady - Co by to bylo za server, kdyby nebyl plný rad a nápadů jak zlepšit svůj život. Nechte si dobře poradit a vyzkoušejte mnoho zajímavých typů.

Seriály - Diskutujte o svých oblíbených seriálech, které běží na vašich obrazovkách. Díky podpoře televize Nova se dozvíte mnoho žhavých novinek.

Celebrity - V sekci s celebritami se můžete pobavit životem slavných, který občas bývá až absurdní.

Fotogalerie - Ve fotogalerii naleznete spoustu fotek přímo od Vás, od uživatelů. Mezi nejoblíbenější fotky pak patří fota dětí a zvířat, které se zde objevují každý nový den.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist