Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Zprávy Tncz Nova

Aktuální  zpravodajské informace z domova i ze světa Vám nabízí právě portál Tn.cz. Zpravodajství tn.cz patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější servery se zprávami na českém internetu. Není divu, protože Tn.cz patří televizi Nova, která provozuje nejsledovanější zpravodajskou relaci televizní noviny, na které se každý den dívá více než milion diváků. Portál je přehledně rozdělen dle typů zpráv, od zahraničních přes domácí zprávy až po krimi zprávy. Tn.cz Vám nabízí informace a zábavu pro každý den. Díky jeho napojení na TV Nova dokáže nabídnout nejaktuálnější informace a zprávy na českém internetu.

Naše stránky nabízí aktuální informace z dění okolo televize Nova a jejich seriálů, jenž patří mezi nejoblíbenější na českých obrazovkách. Nabízíme novinky z natáčení, zajímavosti ze zákulisí a zajímavé informace o oblíbených hercích TV Nova. Každý informovaný divák by měl vědět co se právě děje na jeho oblíbené televizi. Můžete si tedy spustit portál Tn.cz, kde se dozvíte vše potřebné, navíc zde můžete online chatovat se zajímavými osobnostmi, využívat online poradny, ankety a další. Na Tn.cz je zkrátka zábava pro každého po celý den.

Tn.cz online

Součástí Tn.cz není jen zpravodajský server. Portál nabízí další tematické magazíny jako je Doma.cz, kde načerpáte spoustu inspirací jak si vylepšit svůj domov. Další oblíbený magazín je zena.cz, který je určen především pro moderní dámy, které chtějí zlepšit svůj život. Spousta nápadů, informací, mody a showbyznysu. Také každý seriál, který TV Nova natočila má na tncz svoji vlastí stránku, kde se dozvíte ty nejnovější informace. Zpravodajský server Tn.cz je aktualizován každou minutu. Díky tomu, že za ním stojí největší televizní společnost v zemi, můžete využít ty opravdu nejaktuálnější informace.

Tncz nabízí víc

Pokud jste navíc nestihli televizní noviny přímo v televizním vysílání, na Tn.cz se na ně můžete podívat ze záznamu i s doplňkovými informacemi, které se již do vysílání nevešli. Navíc, na Nova Plus si můžete prohlédnout ze záznamu všechny své oblíbené pořady a seriály, které se natáčí na TV Nova. Všechny tyto služby jsou samozřejmě zdarma, bez nutnosti registrace. Mezi nejsledovanější seriály z Nova Plus pak jednoznačně patří seriál Ulice, Ordinace v Růžové zahradě či Comeback. Také televizní noviny se zde ze záznamu prohlédne více než milion diváků, kteří nestihli živé vysílání.

Magazíny Tncz Nova

Mimo již zmiňovaných magazínů pro ženy a doma.cz je možné na Tn.cz sledovat také celou další řadu stránek a portálů. Mezi nejnovější pak patří portály jako Voyo.cz, což je obrovská online filmová databáze, ve které můžete sledovat spousty online filmů zcela zdarma. Můžete si zde také předplatit účet a otveřít si placenou databázi, která nabízí nejnovější filmy, které často běží ještě i v kinech. Oblíbeným je bulvárněji ražený prásk.cz, kde se dozvíte aktuální informace ze showbyznysu a ze světa celebrit. Málo kdo potom ví, že do rodiny portálů Tn.cz patří také blo.cz, kde si může každý z vás zdarma založit svůj vlastní blog na libovolné téma, na kterém se může s ostatními lidmi dělit o své myšlenky a nápady.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist