Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Voyo

Email Tisk PDF

Nový sever pro ženy Doma.czVoyo.cz je nový portál televize Nova. Díky tomuto webovému portálu si budete moci pouštět živá vysílání televize Nova, přímé vysílání sportovních utkání, koncertů a mnoho dalšího. Jedná se o velmi kvalitní rozhraní, kde máte možnost vybrat si ve velmi přehledné nabídce video, a přehrát si jej ve vysoké kvalitě. K dispozici je zde rovněž archiv, který již uživatelé dobře znají ze stránky www.tn.cz. V tomto archivu naleznete veškeré záznamy nových pořadů. Pokud sledujete pravidelně pořady, možná právě Vás potěší možnost, že si za poplatek budete moci spustit další díl vašeho oblíbeného seriálu, který by byl běžně k vidění za několik dní nebo týdnů v televizi Nova.

VOYO +

Jedná se o část webového portálu www.voyo.cz, kde si Vy jako návštěvníci můžete vybírat ze široké škály filmových titulů, je zde například Bruno, Bathory nebo Milionář z chatrče a mnoho dalšího.

Hlavní nabídka této stránky je velmi jednoduchá. Videa – zde se vám zobrazí novinky ohledně filmů, možnost spustit si různá videa nebo filmy atak podobně. Pokud jste milovníci sportu, zvolte tlačítko sport, naskytne se Vám pohled na novinky ze světa sportu a můžete si rovněž prohlédnout videa z archivů. Živá vysílání – pokud byste chtěli sledovat přímý přenos televize Nova, neváhejte a klikněte na toto tlačítko, přímý přenos televize Nova se vám zobrazí v okně, kde si budete moci nastavit velikost obrazu a také kvalitu. Ke spuštění živého vysílání je zapotřebí mít nainstalován program Microsoft Silverlight. Beta VOYO + , zde si můžete vybrat žánry filmů, filmy od A-Z a podívat se jak filmy nakupovat, je to takový archiv. Videa z pořadů pokud najedete myší na toto tlačítko, zobrazí se Vám přehled všech pořadů, které televize Nova vysílá, jednoduše poté stačí kliknout na některý z nich a zobrazí se Vám veškerá videa z archivu k danému pořadu. Pro zpestření stránky VOYO vám televize nova přichystala jako poslední tlačítko ve vrchní části výběru kalendář. Ve spodní části naleznete odkaz na stránky televize Nova, sport a tak podobně.

Výhody VOYO.cz

Tento webový portál od televize Nova, je nejen přehlednější než stránky TN.cz ale je věnován především pořadům a filmům. Které si opravdu snadno můžete vyhledat v nabídce. Filmy jsou zde přehrávány ve vysoké kvalitě. Je zde také možnost zakoupení filmů, které si rovněž můžete vyhledat podle druhu žánru a podobně za nízké ceny. Dá se říct že VOYO.cz je „domácí videopůjčovna“ umístěna na internetu.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist