Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Zpravodajský server Tn.cz

Email Tisk PDF

Zpravodajský server Tn.cz se dnes řadí mezi nejnavštěvovanější zpravodajské portály na českém internetu. Vznikl především jako podpora pro nejsledovanější zpravodajskou relaci Televizní noviny. Tn.cz tak může doplňovat a ucelovat informace o nejaktuálnějších kauzách, které hýbou českou nebo světovou společností. Stal se tak ideálním nástrojem pro doplnění informací , protože pro Televizní noviny je vytyčeno jen půl hodinové vysílání, a tak se do něj nevejde vše, co by si autoři zpráv přáli.

Informace o serveru Tn.czWww.tn.cz je plnohodnotný zpravodajský portál, který se snaží přinášet aktuální informace 24 hodin denně. Díky podpoře od TV Nova a díky tomu také silnému redakčnímu týmu tak může přinášet maximum zpráv v nejkratším možném čase. Server je plný zpráv, rozhovorů a novinek. Vše je skvěle dokresleno mnoha fotkami a také videi, které lze spouštět přímo v článku.

Zpravodajský server nabízí celou řadu zajímavostí a dalších informací o aktuálním dění doma i v zahraničí. Zprávy TN.cz jsou naprosto nejsledovanější a nejoblíbenější zpravodajský portál v České republice.

www.tn.czServer je rozdělen do mnoha přehledných kategorií. Díky tomu si na Tn.cz najde každý své. Mezi hlavní proudy patří obsáhlé zpravodajství z domova i ze světa. Pro příznivce sportu je připravena obsáhlá sportovní část. Protože chce server TN.cz naplňovat komplexně potřeby pro každého, můžete také zavítat do dalších částí plných cenných informací a aktualit. Na své si tak přijdou jistě i ženy, pro které je také připravena informační část, nabytá zajímavostmi, které by mohli zajímat právě je. Součástí není jen zpravodajství, ale také spousta zajímavých informací, typů, nápadů a rad. Prostě všeho o čem by jste měli vědět.

Na zpravodajském portále Tn.cz naleznete také spoustu dalších potřebných věcí. Pravidelně jsou doplňovány různými testy spotřebního zboží a dalšími informacemi pro širokou veřejnost. Často se také na Tn.cz můžete v živém, online rozhovoru setkat s různými odporníky na předem daná témata. Sami se jich můžete ptát na to co Vás zajímá.

Novinky z domova na tn.czPokud se chcete raději pobavit,můžete navštívit zábavnou sekci, kde se zabavíte spoustou zajímavostí. Od 20:00 také často bývá někdo ze známých osobností na živé diskuzi, kde se jí můžete zeptat na spoustu otázek. Tn.cz je přímo propojeno s Novou a nova.cz a tak se můžete plynule dostat od zpravodajství k showbyznysu. Můžete se informovat o aktuálních novinkách a dění na Nově. Zjistíte vše o aktuálních pořadech a připravovaných novinkách. Pokud jste nestihli svůj oblíbený pořad, můžete si ho zpětně prohlédnout v ojedinělé databázi a archivu televize Nova.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist