plus minus gleich
toggle
toggle

Koření

Email Tisk PDF

Publicistický pořad KořeníPublicistický pořad Víkend je magazín televizních novin, který vysílá mnoho zajímavých reportáží, které vždy zaštituje jedno téma. Každý díl je uváděný jednou dvojicí moderátoru z televizních novin, které se pravidelně střídají. Ústředním motivem pořadu je horkovzdušný balón, který doprovází i úvodní a závěrečnou znělku. Celý koncept pořadu vytvořil Pavel Zuna v době, kdy ještě pracoval na TV Nova.

Pořad se vysílá od 18. března 2005 a za dobu svého vysílání s získal velmi příznivé divácké ohlasy i stálou diváckou základnu. Díky tomu se těší velké popularitě. Zajímavé reportáže z celého světa se týkají téměř všech oborů lidské činnosti a nejen jich. Velmi časté jsou reportáže o přírodě, podmořském životě i mnoha dalších zajímavých tématech.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist