plus minus gleich
toggle
toggle

Počasí

Email Tisk PDF

Počasí

Počasí televize Nova je velmi oblíbené, díky ověřeným informacím a stručnému přehledu. Pokud pravidelně sledujete počasí na televizi nova před osmou hodinou večerní tak na Vás zajisté působí moderátoři v počasí řečeno „Rosničky“ jakými je Michal Jančařík nebo Karla Mráčková, kteří dokážou přednést aktuální zprávy o počasí opravdu výborně. Dovídáme se aktuální počasí v České Republice, také ale v zahraničí, frontální oblačnosti, které nás budou zatěžovat atak podobně. Díky vynikajícím technologiím můžeme sledovat snímky ze satelitů, které nám Rosničky popíšou. Velmi užitečnými informacemi může být pro Vás například to, pokud máte problémy s dýcháním nebo podobné potíže, každodenně je řečen stav Bio, který se řadí do stupnice. Pokud je venku špatné ovzduší nebo bude v následujících dnech, moderátoři na to diváka upozorní a také doporučí například, že pokud je ta možnost nevycházet z domova tak je lepší zdržovat se doma a mnohé další. Počasí televize Nova Vám nabízí stručný přehled aktuálního počasí a také počasí po celý týden dopředu. Dovíte se hodnoty teplot přes den a v noci. Biometeorologická předpověď, tlaková tendence, stav ozónu a různé další indexy budete mít rovněz k dispozici nejen v přímém vysílání televize Nova, ale také se na počasí můžete podívat na stránce www.tn.cz . Zde jsou aktuální informace podle meteopressu.

Počasíčko

Možná si někteří z vás pamatujete doby, kdy na televizi Nova běželo po desáté večerní ještě jedno počasí a to pro dospělé. Erotický obsah, navíc bezplatně dostupný byl v televizi ke zhlédnutí po desáté hodině večerní. Tento večerní pořad byl erotického charakteru. Ženy se svlékali, měli na sobě oblečení právě podle počasí. 

Michal Jančařík

A kdo je nejoblíbenějším moderátorem počasí? V naší anketě překvapivě nezvítězila žádná krásna rosnička, ale sympaťák Michal Jančařík. Narodil se 10.7.1975 v Plzni. Znamení je Rak. Michal Jančařík vystudoval filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Studoval obor andragogika a personální řízení. Studoval také čtyři ročníky práv. Jako moderátor začal působit v roce 1995, jako první pracoval pro televizi Prima a to v letech od 1998-1999. Od roku 2000 do současnosti provádí Počasí na obrazovce televize Nova. Je velmi populární. Michal Jančařík podnikl také různé cestovatelské expedice počínaje Peru až po Mexiko, Norsko, Slovinsko, Ukrajinu, Tanzánii, Nový Zéland a tak podobně.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist