plus minus gleich
toggle
toggle

Volejte Novu

Email Tisk PDF

Pořad Volejte Novu je nástupcem pořadu Volejte řediteli. Jde o publicistický pořad TV Nova, který informuje o novinkách na televizi, o plánovaném vysílání a dalších událostech, které jsou přímo vzpjaty s děním okolo Novy.

Pořad Volejte Novu je nástupcem pořadu Volejte řediteli. Jde o publicistický pořad TV Nova, který informuje o
novinkách na televizi, o plánovaném vysílání a dalších událostech, které jsou přímo vzpjaty s děním okolo Novy.

Neodmyslitelnou součástí pořadu jsou divácké dotazy, na které odpovídá moderátor. Diváci se tam mohou ptát na své oblíbené seriály a filmy a dozvědí se, zda je televize Nova nebude v nejbližší době vysílat. V roli moderátora se střídají různé osobnosti televize, nejčastěji pak někdo z moderátorů některého zpravodajského nebo publicistického pořadu.

 

 

Předchůdce pořadu: Volejte řediteli

 

Volejte řediteli byl televizní pořad na TV Nova, který běžel po celou dobu, kdy televizi vedl Vladimír Železný, který pořad zároveň uváděl. Dnes se pořad nazývá Volejte Novu.

Původně šlo o originální formát pořadu, který nemá ani ve světě obdoby. Železný v pořadu informoval o novinkách z prostředí televize, ale velkou část pořadu též tvořily jeho vlastní názory na politiku a další věci, v pořadu také řešil své vlastní spory. Za Železného výroky v pořadu čelila televize nebo i samotný ředitel několika žalobám. Kvůli pořadu hrozila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání jistou dobu také televizi odebráním licence. Řízení bylo ale později zastaveno.

Formát pořadu vyvolával dojem, že Vladimír Železný odpovídá na otázky pokládané diváky v přímém přenosu. Ve skutečnosti to bylo pouze naaranžované divadlo a všechny otázky a odpovědi na ně byly předem připraveny.

Po odchodu Vladimíra Železného z Novy byl pořad nahrazen již nekontroverzním Volejte Novu, které už je čistě pouze o věcech souvisejících s touto televizní stanicí. V roli moderátora se střídají různé osobnosti televize. Součástí pořadu jsou dotazy diváků, soutěž v odhadu počtu diváků kteří budou sledovat vybraný pořad TV Nova, a reportáže o filmech, seriálech a událostech TV Nova.

 

Zdroje

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist