Fan stránky - zpravodajský portál Tn.cz a televize Nova

Fan stránky o televizi Nova a jejím zpravodajském serveru Tn.cz. Nabízíme spoustu zajímavostí, pikantních informací a obecného dění okolo televize Nova. Diskutujeme nad seriály, filmy a dalšími projekty televize Nova. Do každé diskuze se můžete jednoduše zapojit přímo pod každým článkem. Diskuze moderují „prověření“ uživatelé, kteří také rádi odpoví na vaše dotazy a náměty. Samostatnou částí stránek je potom soubor informací o zpravodajském serveru Tn.cz, který se řadí mezi nejoblíbenější zpravodajské servery na českém internetu. Mezi naše partnery pak patří další spřátelený web o TV Nova a serveru Tn.cz, který se také řadí mezi fan stránky na doméně ikrab. V neposlední řadě můžeme všem fanouškům muziky doporučit stránky o Czech MTV, kde najdete řadu informací i s obsáhlou videogalerií klipů, které můžete na české MTV sledovat.

Součástí našeho serveru je také obsáhlá sekce o seriálech a pořadech, které televize Nova natáčí a vysílá. Na našich stránkách také naleznete obsáhlou galerii populárních osobností, se kterými se na televizních obrazovkách můžeme setkat.

Zpravodajský portál Tn.cz byl spuštěn v roce 2008. Stal se tak nedílnou součástí zpravodajství televize Nova. Jsou zde publikovány nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa, naleznete zde spoustu doplňujících informací, které se nevejdou do televizního vysílání.

plus minus gleich
toggle
toggle

Tn cz Nova

112 v ohrožení života

Email Tisk PDF

112 v ohrožení života

 

Mr. GS

Email Tisk PDF

Mr. GS

 

Televizní kanál Nova Cinema

Email Tisk PDF

Nova Cinema

 

Televizní kanál Nova

Email Tisk PDF
TV Nova
 

Sportovní kanál Nova Sport

Email Tisk PDF

Nova Sport

 

Dalibor Gondík

Email Tisk PDF

Milan Schejbal si vybral Dalibora Gondíka už na konzervatoři. Nabídl mu možnost spolupráce a hned ho angažoval v souboru ABC, kde působí od roku 1994 až dodnes. Mezi jeho známá představení patří hry: Charleyova teta (Charles Wykeham), Tři muži ve člunu a pes (Montmorency), Únos Sabinek (Emil) nebo Večer tříkrálový (Šašek Feste).

 

Leoš Mareš

Email Tisk PDF

Leoš Mareš se narodil 27. dubna 1976, je český moderátor a zpěvák. Moderuje ranní show v rádiu Evropa 2. Moderoval také pěveckou show Česko Slovenská SuperStar, třetí řadu soutěže Česko hledá Superstar, soutěž Big Brother, hitparádu Eso, X Factor či slavnostní vyhlášení ankety Český slavík. Jeho první odmoderovaný příspěvek byl v pořadu "Prásk - drby ze showbyznysu".

 

Michaela Ochotská

Email Tisk PDF

Michalea OchotskáMichaela Ochotská se narodila 19. prosince 1984 v Bruntále. Je českou moderátorkou a herečkou a příležitostnou modelkou. Od prosince 2008 se objevuje při moderování hlavní zpravodajské relace TV Nova Televizní noviny.

Vystudovala obchodní akademii v Praze (první 2 roky v Bruntále) a nyní studuje na Vysoké škole veřejné správy a mezinárodních vztahů v Praze obor diplomacie. Je svobodná, jejím přítelem byl český fotbalista Tomáš Ujfaluši.

 

Veronika Žilková

Email Tisk PDF

Veronika Žilková, provdaná Veronika Stropnická, narozená 16. října 1961 v Praze, je česká herečka, dcera českého hudebníka a hudebního pedagoga pana profesora Václava Žilky, držitelka ocenění Český lev za vedlejší roli v českém filmu Zapomenuté světlo z roku 1996. Již od dětství byla členkou souboru Chorea Bohemica, po absolutoriu DAMU působila v různých českých divadlech.

 

Michal Suchánek

Email Tisk PDF

Michal Suchánek se narodil 29. července 1965 v Jičíně. Je český herec a moderátor, nejznámější je z filmů Sněženky a machři, Prachy dělaj člověka, Tankový prapor, Terezu bych kvůli žádné holce neopustil a z moderování pořadu Televize Nova Tele Tele. Je ženatý a má dvě děti (Jáchyma (1991) a Bereniku (1997)).

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 2 z 2

Fan sekce

Chceme vám přinášet i další zajímavosti ohledně televizního vysílání. Chceme přinášet zajímavosti, které jinde nenajdete. Máte také jedinečnou možnost se připojit k našemu redakčnímu týmu. Pokud máte zájem nám pomoci s přípravou serveru kontaktujte nás.

Tn.cz

Zpravodajský server Tn.cz je podle názorů mnoha z nás tím nejlepším zpravodajským serverem na českém internetu. Objevuje se zde mnoho novinek a zajímavostí, které stojí za zvýraznění. Aktuální informace z Tn.cz a další aktuality jsou pro Vás non-stop aktualizovány.

Televize Nova

Přinášíme vám maximum novinek, které se nám podařilo zjistit o televizi Nova. Nabízíme tak řadu aktualit, informací, zákulisních zajímavostí a pikantností. Přinášíme informace pořadech a seriálech natáčených novou. Také se snažíme rozšiřovat naši encyklopedii a galerii populárních osobností.

Toto nejsou oficiální stránky TV Nova ani zpravodajského serveru Tn.cz. Oficiální stránky naleznete na nova.cz a tn.cz.

TOPlist